Anjiyo

2018 Anjiyo Fiyatları

2018 Anjiyo Fiyatları

Kalp ve damar hastalıklarının teşhis ve tedavisi için uygulanan anjiyo işlemi pek çok hastanede yapılmaktadır. Anjiyo işlemini özel hastaneler belli bir ücret karşılığında yaparken devlet hastaneleri bu işlemi ücretsiz olarak yapmaktadır. Anjiyo işlemini özel hastanede yaptırmayı düşünen kişiler için 2018 anjiyo fiyatları olarak çeşitli ücretlendirmeler söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Bu işlem karşılığında her hastanenin istediği ücret farklı olabilmektedir. Hastane seçimi için bu konuda araştırma yapabilir ve uygun fiyata anjiyo işlemi yapan hastane seçebilirsiniz.

Anjiyo ücretlerinin farklı olması doktorla da ilgilidir. Doktorun uzmanlık durumuna göre de fiyatlar değişebilir. Bu konuda devlet bu konuya el koyarak özel ve devlet hastanelerindeki fark ücretini kaldırmıştır. Fark ücreti dışında hastane ve doktorun talep ettiği ücretler değişkenlik gösterebilir. Örneğin muayene ücreti özel hastanelerde 60 TL gibi ücretlendirilirken, tıp hastanelerinde 47 TL gibi muayene ücreti alınmaktadır. Anjiyo fiyatlarının artmasında stent uygulaması da etkilidir. Bu konuda bazı özel hastaneler ücreti arttırmak için gereksiz yere stent takmaktadır. Stent işlemi ile 1000 TL’yi gecik ücretlendirmeler uygulanabilmektedir. Anjiyo fiyatlarında olan değişiklik anjiyo işlemin yapılacağı yere göre de değişir. Örneğin giriş kasıktan yapılacaksa 200 TL gibi fiyat biçilirken, kol bölgesinden giriş yapılacaksa bu ücret 700 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu açıdan da ücretler arasında ciddi farklar olabilmektedir.

Uygun Hastaneyi Seçin

Kalp ve damar hastalıkları ve beraberinde getirdiği sorunların çözümü için anjiyo işlemi kaçınılmazdır. Anjiyo uygulaması için bu konuda belirttiğimiz üzere pek çok hastane bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Bu konuda özel ve devlet hastaneleri sizlere anjiyo uygulamasında yardımcı olmaktadır. Pek çok kişi bu konuda kaliteli hizmet almak için özel hastaneden yararlanmayı düşünmektedir. Ancak bilinmelidir ki özel hastaneler her ne kadar şartları iyi olsa da bu konuda ücret aldığı için bazı özel hastaneler bu işi sırf para kazanmak düşüncesi ile yaptığı için gereksiz pek çok uygulamada yapabilmektedir.

2018 Anjiyo Fiyatları

Örneğin özel hastanelerin pek çoğu daha çok ücret almak adına hastaya gereksiz yere stent takmaktadır. Bu hastaya kazanç yerine bazı yönlerden zarar getirebilmektedir. Bu açıdan hastane seçimi konusunda dikkatli olmak gerekir. İllaki anjiyo işlemini özel hastanede yaptırmayı düşünüyorsanız bu konuda alanında uzman olmuş kaliteli ve işini belli bir iş ahlakı ile yapan hastaneleri seçin. Hastane seçiminde araştırma yaparak en uygun hastaneyi seçerek anjiyo işleminizi gerçekleştirin.

Uzman Doktor Seçimine Dikkat Edin

Anjiyo işlemi pek çok hastalığın tedavi için etkili bir uygulama olsa da anjiyo sırasında ve sonrasında bazı riskleri olabilen de bir durumdur. Bu konuda hastane seçimi önemli olduğu kadar doktor seçimi de önemlidir. Bu anlamda size yardımcı olabilecek ve size hak ettiğiniz gibi en iyi hizmeti verebilecek anjiyo konusunda uzman doktor seçimi yapın. Alanında uzman olmuş doktorlar anjiyo işlemi yaparken sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışır. Anjiyo işlemi öncesinde ve sonrasında bazı noktalara dikkat etmek gerekir. Örneğin anjiyo öncesinde hastaya bazı tetkikler yapılır. Farklı hastalıkları olup olmadığı teşhis edilir. Hastanın özgeçmişi incelenerek hastanın farklı bir hastalığı olup olmadığı öğrenilir. Varsa hastanın daha önce geçirdiği operasyonlar ve kullandığı ilaçlar öğrenilir. Tüm bu işlemler uzman doktor vasıtasıyla yerine getirilerek hastanın anjiyo işlemine en sağlıklı bir şekilde hazırlanması sağlanır. Hasta anjiyo sırasında ve sonrasında gerekli takip ve gözleme alınır ve bu doğrultuda hastanın en iyi şekilde anjiyo işlemini tamamlaması sağlanır.

2018 Anjiyo Fiyatları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    Anjiyo fiyatları 2014 yılından kalma fiyatlar 2018 yılı fiyatları gibi açıklanıyor. Şu bilgileri bir güncelleseniz artık !!!!!!

  2. İpek çiçek dedi ki:

    Özel hastanede anjiyo oldum anjiyo sırasında stent takılması gerektiği ekstra 750 tl ücreti olduğu söylendi geri kalan kısmını sgk ödeyecek dediler kabul ettim taburcu olurken 5.000 tl aldılar bir ay sonra kotrol için başka doktora gittim cd izledi gereksiz yere para amaçlı stent takılmış dedi başka 4 doktora daha gittim gereksiz stent takılmış dedi mahkemeye verdim mahkeme gerekli olup olmadığına dair rapor istedi aynı doktorlar gerekli olduğuna dair rapor verdi doğru raporu nereden alırım bana yol gösteren olursa sevinirim çünkü aynı doktor aynı şeyleri yapmaya devam ediyor her gün öğleden sonra akşama kadar 15 dakikada bir hastaya stent takıyor hakkımı arayacak ve başkalarını da bu zalimlikten kurtaracak çözüm bulamadığım için üzülüyorum yardım bekliyorum

Site içeriğimiz Anjiyo hastalarının ve Anjiyo Ameliyatı hakkında araştırma yapan kişilerin faydalanması için hazırlanan araştırma yazılarından ibarettir. Yazılarda sunulan genel bilgiler kesinlikle tedavi niteliğinde olmayıp, doğruluğu garanti edilmemektedir.